Monitoring sieci

STRATEGIA DIGITAL MARKETING

W czasie rzeczywistym monitorujemy wzmianki o Twoim biznesie. Monitorujemy nie tylko największe portale informacyjne i lokalne strony internetowe, ale również autorskie blogi i inne, niewielkie zasięgowo źródła. Dzięki temu, żadna wzmianka o Twojej firmie nie przemknie niezauważona.

Unikatową funkcjonalnością monitoringu SecuBrand jest możliwość monitorowania zanonimizowanych wzmianek o Twojej marce w zamkniętych i otwartych grupach na Facebooku. Dowiedz się, co o Twoich produktach lub usługach sądzą klienci i użytkownicy, sprawdź, czy polecają Twoją firmę w Internecie.

e-Rzecznik

STRATEGIA DIGITAL MARKETING

E-rzecznik jest unikatową drogą komunikacji z fanami Twojej marki w mediach społecznościowych. Dzięki zasobom sztucznej inteligencji, e-rzecznik uczy się komunikacji, którą stosuje Twoja marka i po określeniu scenariuszy, jest w stanie automatycznie odpowiadać na wybrane publiczne posty i komentarze.

Usługa e-rzecznika to przyszłość komunikacji w mediach społecznościowych. Zasada działania jest podobna do czatbota, jednak dyskusja prowadzona jest publicznie. Dzięki temu nie tylko odpowiadasz na pytania swoich fanów, ale zwiększasz zaangażowanie pod postami marki w wybranych mediach społecznościowych. E-rzecznik może działać na Facebooku, LinkedInie, Twitterze lub dowolnym innym kanale społecznościowym, a jego zastosowania są praktycznie nieograniczone.